HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / "Aile Olmak Aile Kalmak" Projesinin Kapanış Töreni Yapıldı
7 Haziran 2024, Cuma
"Aile Olmak Aile Kalmak" Projesinin Kapanış Töreni Yapıldı

Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uşak İl Müftülüğü ve Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin ortak projesi olarak hayata geçirilen “Aile Olmak Aile Kalmak” projesi kapanış programı ve belge takdim töreni Mustafa Kemal Paşa Amfisinde gerçekleştirildi.

Kapanış programında Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Lütfi Özav, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Yılmaz, Kadın ve Aile Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü ve İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin, Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya proje uygulamasında seminerler veren akademisyenler, öğrenciler ve katılımcılar hazır bulundu.

Prof. Dr. Lütfi Özav ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin; Uşak İl Müftülüğüne, eğitim veren hocalara ve katılımcılara teşekkür ederek ailenin önemini ve bu tür faaliyetlerin devam etmesi gerektiğini ifade ettiler. Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya proje ortağı olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek aile ile ilgili her çalışmanın çok değerli olduğunu belirtti ve ADRB tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

25.04.2024 tarihinde Melek Yücel Takva Kuran Kursu’nda başlayan ve altı hafta boyunca; Uşak Üniversitesinin farklı fakültelerinden akademisyenlerin verdiği seminerlerle devam eden "Aile Olmak Aile Kalmak" programının sonunda katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi. Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.