Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
DTS Tasarım Merkezi Tekstil Biriminden Bir İşbirliği Daha
13 Eylül 2022, Salı
Uşak Üniversitesi Deri Tekstil ve Seramik (DTS) Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Omka Yün Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. arasında ortak çalışmaları içeren ikili iş birliği protokolü imzalandı.
Start-Up Konsorsiyum Projesi Çalışma Toplantısı Gerçekleştirildi
7 Eylül 2022, Çarşamba
Koordinatörlüğü Uşak Üniversitesi tarafından yürütülen Start-Up Ulusal Hareketlilik Konsorsiyumu Erasmus+ projesi kapsamında 5 Eylül tarihinde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi ev sahipliğinde 11 üniversitenin katılımıyla bir çalışma toplantısı gerçekleştirildi.
Rektör Savaş, Kayıt Yaptıran Yeni Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu
26 Ağustos 2022, Cuma
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Üniversitesi Bir Eylül Kampüsü Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinde kurulan kayıt stantlarını ziyaret ederek, kayıt yaptıran öğrencilerle görüştü.
Ziraat Fakültemiz İle Uşak Ticaret Borsası Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
25 Ağustos 2022, Perşembe
Uşak Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile Uşak Ticaret Borsası arasında “Uşak İlimiz İçin Yeni Bir Ürün: Safran” adlı safran yetiştirme projesi kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.
Rektör Savaş, Uşak Üniversitesi Engelsiz Üniversite Ödüllerini Takdim Etti
25 Ağustos 2022, Perşembe
YÖK 2022 Engelsiz Üniversite Ödüllerini kazanan Uşak Üniversitesi birimlerine bayrakları, Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş tarafından 24 Ağustos tarihinde Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi Senato odasında düzenlenen törenle takdim edildi.
Uşak Üniversitesi Uluslararasılaşmada Önemli Adımlar Atmaya Devam Ediyor
22 Ağustos 2022, Pazartesi
2022 yılı teklif çağrısı döneminde Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği-Yükseköğretimde Programla İlişkili Olmayan Üçüncü Ülkeler ile Hareketlilik Faaliyeti (KA171) kapsamında Uşak Üniversitesinin Türkiye Ulusal Ajansına sunulan proje başvurusu sonuçlandı.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
26994
Program
268
Akademisyen
841
İdari Personel
323
Sürekli İşçi
241