HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / Rektör Savaş, Öğrencilerin İlk Gün Heyecanına Ortak Oldu
2 Ekim 2023, Pazartesi
Rektör Savaş, Öğrencilerin İlk Gün Heyecanına Ortak Oldu

 

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerle buluştu.

Uşak Üniversitesi “2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Programı” kapsamında öğrencilerin üniversite hayatına uyum sürecini kolaylaştırmak adına kampüs girişine bilgilendirme ve yönlendirme stantlarını kurdu.

Stantları ziyaret eden Rektör Savaş, burada öğrencilerle sohbet edip simit ve çorba ikramında bulundu. Stantları ziyaretinden sonra Prof. Dr. Ekrem Savaş, kampüs içerisinde yer alan kafe ve kantinleri gezerek öğrencilerle sohbet edip gelecek planları hakkında konuştu.

Her fırsatta üniversitenin öğrencilerle daha güzel olduğunu dile getiren Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, “Akademik ve sosyal olanaklarıyla bir öğrencinin aradığı tüm özellikleri bir arada barındıran kampüsümüzde öğrencilerimizi yeniden görmek çok güzel. Biz onları onlar bizi özlemiş. Yeni eğitim öğretim yılı herkese hayırlı olsun. İnanıyorum ki bu yıl öğrencilerimizle güzel işlere imza atacağız. TÜBİTAK projelerinden TEKNOFEST’e hem bilimsel hem de sosyal alanlarda üniversitemizin adını üst sıralara taşıyacağız.” dedi.