HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / Rektör Savaş, Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Tanıtım Toplantısına Katıldı
10 Şubat 2020, Pazartesi
Rektör Savaş, Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Tanıtım Toplantısına Katıldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde ve Ege Üniversitesi’nin koordinatörlüğünde düzenlenecek olan “Ege Bölgesi Kariyer Fuarı”nın tanıtım toplantısı 10 Şubat tarihinde İzmir’de gerçekleştirildi.

Ege Üniversitesi koordinatörlüğünde 20-21 Mart tarihlerinde yapılacak olan Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nın (EGEKAF) “Tanıtım Toplantısı” EÜ Yeni Senato Salonunda yapıldı. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, İzmir Vali Yardımcısı Barış Demirtaş, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Üniversitesi Mezunlar Ofisi ve Kariyer Geliştirme Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Eser Yeşildağ, Ege Bölgesi’ndeki üniversitelerin Rektörleri ile İzmir ve Ege Bölgesi’nden oda ve borsaların temsilcileri katıldı.

Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde ve Ege Üniversitesinin koordinatörlüğünde düzenlenecek olan Ege Bölgesi Kariyer Fuarı ile ilgili yapılan hazırlıklar ve planlanan organizasyonlar paylaşıldı.