KURUMDIŞI DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri Ödül Başvuruları Devam Ediyor
22 Eylül 2023, Cuma
İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri Ödül Başvuruları Devam Ediyor

Türkiye Kalite Derneği Ankara Şubesi olarak Yerel ve ulusal düzeyde, kamu hizmeti sunumunda yenilikçiliği, yaratıcılığı ve verimliliği teşvik etmek amacıyla kamu sektöründeki iyi uygulamaların tanındığı-ödüllendirildiği, 2024 yılında üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri'nin 2024 yılı başvuruları devam ediyor. Son başvuru tarihi ise 29 Eylül 2023.

İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri ile ilgili süreç bilgilendirme toplantımızı 18 Eylül Pazartesi günü 15.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda ödüle başvuran veya başvurmayı düşünen tüm kurumların bu toplantıya katılması önem arz etmektedir. Aşağıdaki kayıt formu üzerinden toplantıya katılmak için kayıt olmanızı önemle rica ederiz. Ödül başvuruları için son tarih 29 Eylül’dür ve bu tarihe kadar başvuru raporunu iletmeniz gerekmektedir. Bilginize sunarız.

Ödül Bilgilendirme Toplantısı Katılım Formu: https://forms.gle/hzF3kgzhXMLP15ji8

Ödül başvuruları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.kalderankara.org/duyurular/ilham-veren-kamu-yonetimi-proje-odulleri-odul-basvurulari-basladi-284