KURUMDIŞI DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / WBAF Dünya Kongresi & Akdeniz Kongresi 25-26 Ekim 2022, ANTALYA
21 Eylül 2022, Çarşamba
WBAF Dünya Kongresi & Akdeniz Kongresi 25-26 Ekim 2022, ANTALYA
View this email in your browser
Sayın Yetkili ,
 
Antalya OSB Teknopark ev sahipliğinde, G20 Finansal Katılımı Arttırmak için Global İş birlikleri Küresel Partneri (GPFI) olan Dünya Melek Yatırım Forumu (WBAF) ile yaptığımız iş birliği anlaşması çerçevesinde, bu yıl WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi’ni 25-26 Ekim 2022 tarihleri arasında ilk defa Antalya’da düzenliyoruz.
 
Bu sene, Kongre’nin tüm önemli konuşmalarının, tartışmalarının, sunumlarının ve panellerinin nihai hedefi; melek yatırımcılar, girişimciler ve KOBİ’lerin pandemi döneminden eskisinden daha güçlü çıkmalarını sağlayacak ortak bir yol haritası üzerinde anlaşmaya varmaktır.
 
Kongrenin ikinci günü Globalde değer üreten girişimlerin, yatırımcılara sunumlarını yapacakları, tüm yatırımcılara açık olacak olan Global Fundrasing Stage (GFRS)   etkinliğinde, girişimci firmalara önemli fırsatlar sunulacaktır.
 
Bu etkinliğe katılmak isteyen girişimciler https://www.wbaf2022.org/GFRS2022  adresinden başvurularını yapabilirler.  Globalde aktif yatırım yapan VC, melek yatırım ağı ve melek yatırımcıların katılım sağlayacağı etkinlikte öne çıkan girişimler arasından seçilen 100 girişimci, yatırımcılar ile buluşturulacak ve yatırım sunumlarını gerçekleştirecekler.
 
Kongreye katılan her katılımcının, sunulan işbirlikçi fikirlerden, know-how alışverişinden, eğitim programlarından, workshop ve küresel ağ oluşturma fırsatlarından yararlanacağından eminiz.
WBAF Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi 2022
25- 26 Ekim 2022
Nirvana Cosmopolitan Otel
Antalya
 
Kongrenin Teması 

Pandemi Sonrası Ekonomiler İçin Dijital Dönüşüm