KURUMDIŞI DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / "Makalenin yolculuğu: Editörlerin bakış açısı" EASE yıllık konferans 24-26 Haziran 2022
24 Haziran 2022, Cuma
"Makalenin yolculuğu: Editörlerin bakış açısı" EASE yıllık konferans 24-26 Haziran 2022

Sayın Editörler, Yayıncılar ve Dergi İlgilileri,

European Association of Science Editors (EASE) tarafından düzenlenen yıllık konferansla ilgili bilgi e-postasıdır.

European Association of Science Editors (EASE) tarafından düzenlenen yıllık konferansların bu yıl 16. sı, 24-26 Haziran 2022 tarihleri arasında hibrit olarak gerçekleşecektir.  "Makalenin yolculuğu: Editörlerin bakış açısı" temasıyla düzenlenen konferansta kaliteli bilimsel makale hazırlamak için yazarlara bilgilendirme, makale gönderim süreçleriyle ilgili inovasyonlar, makale değerlendirme öncesi ve sonrası süreçlerin geliştirilmesi gibi akademik yayıncılığın birçok alanıyla ilgili önemli konulara yer verilecektir. İspanya'nın Valensiya şehrinde gerçekleşecek olan konferansa dileyenler online olarak da katılabilecektir. 

Ücretli olan konferans EASE üyelerine indirimli olacaktır. Konferansın fiziksel ve online katılım ücretlerine ilişkin detay ve kayıt bilgileri https://ease.org.uk/16th-ease-general-assembly-and-conference/registration-details/ adresinde yer almaktadır.  Konferansa kayıt olan katılımcılarla geçen yılki konferansın kayıtları, konuşmacıların sunumları ve konferans bölümlerinin yazılı özetleri ücretsiz olarak paylaşılacaktır.

Henüz EASE üyesi olmayanlar 2022 yılı sonuna kadar süre için şu an %50 indirimle üye olabilmektedir. Üyelikle ilgili detaylar için tıklayınız.

Detay Program https://ease.org.uk/16th-ease-general-assembly-and-conference/programme/ adresinde yer almaktadır.

Sorularınız için turkishregionalchapter@ease.org.uk adresinden iletişime geçebilirsiniz.