KURUMDIŞI DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / TÜSİAD SD2 Dijital Platformu Lansmanı
21 Eylül 2021, Salı
TÜSİAD SD2 Dijital Platformu Lansmanı

 

Değerli Paydaşımız,

 

Dijital dönüşüm ekosistemine daha fazla katkı sunmayı hedefleyerek hayata geçirdiğimiz TÜSİAD SD² Dijital Platformu'nu tanıtmak ve platformun işleyişi hakkında bilgi sunmak amacıyla 27 Eylül 2021'de TÜSİAD SD² Dijital Platformu Lansmanı'nı gerçekleştireceğiz.


Size 27 Eylül’de gerçekleştireceğimiz lansman için SM görsellerini linklerde, paylaşım metnini aşağıda iletiyoruz.


Ayrıca ağınızdaki şirketlere TÜSİAD SD2 adına geçebilmeniz için hazır duyuru metnimiz de aşağıda.


Dijital dönüşüme ilgili duyan şirketleri bilgilendirebilmemiz için kıymetli paylaşım ve duyuru desteğinizi almak isteriz.


Saygılarımızla,
 
 
Sosyal Medya Lansman Paylaşımı


Görsellere aşağıda bulunan Görsel 1, Görsel 2 kısmından erişebilirsiniz. İkisi de veya seçtiğiniz biri kullanılabilir.

 

Önerilen paylaşım metni:


TÜSİAD SD², dijital dönüşüm vizyonuna sahip tüm şirketleri, TÜSİAD SD² Dijital Platformu’na üye olarak büyüyen ekosistemin parçası olmaya davet ediyor. TÜSİAD SD² Dijital Platformu'nu daha yakından tanımak, platformun işleyişi ve hedefleri hakkında bilgi almak için 27 Eylül’deki lansmanı takip edin. Takviminize almak için kaydınızı https://tusiadsd2.org/takvim/etkinlik/AwegqA adresinden yaptırabilirsiniz. Lansman’a erişim linki kayıt yaptıran katılımcılarla etkinlik günü paylaşılacaktır. Öncesinde TÜSİAD SD² Dijital Platformu’na üye olmayı unutmayın!


#tüsiad #tüsiadsd2 #dijitaldönüşüm

 

 
 
Üye Şirketlere E-posta Duyuru Metni
 
Değerli Şirket Temsilcileri,


TÜSİAD’ın Türk sanayisinin dijital dönüşümüne destek sağlayabilmek amacıyla 2018 yılında hayata geçirdiği TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı artık TÜSİAD SD2 Dijital Platformu ile devam ediyor. Geçmiş üç dönemde, 40 farklı alanda dijital çözümün çalışıldığı TÜSİAD SD2, yeni yapısıyla çok daha fazla Teknoloji Kullanıcısı ve Teknoloji Tedarikçisine hizmet sunacak. Platform’da ayrıca Yatırımcı ve Dijital Dönüşüm Danışmanı üyeler de yer alabilecek.


Dijital Dönüşüm vizyonuna sahip tüm şirketleri, TÜSİAD SD² Dijital Platformu’na üye olarak büyüyen ekosistemin parçası olmaya davet ediyoruz. Platform'un yapısı, işleyişi ve hedeflerini paylaşacağımız TÜSİAD SD² Dijital Platformu Lansmanı'na katılımınızdan mutluluk duyarız.

 


Tarih: 27 Eylül 2021, Pazartesi

Tanıtım: 11.00-11.25

Detaylı Sunum: 11.25-11.50


Yer: Online - Zoom

 

Takviminize eklemek için kayıt: https://tusiadsd2.org/takvim/etkinlik/AwegqA

 

 

Etkinliğe erişim linki, katılım bildiren şirket temsilcileri ile etkinlik günü (Pazartesi) yayından hemen önce paylaşılacaktır.

 


İletişim: sanayidedonusum@tusiad.org

 

 

Saygılarımızla,