KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / USEM- Open End İplik Makineci Kursu Kayıtları Başlamıştır
24 Kasım 2022, Perşembe
USEM- Open End İplik Makineci Kursu Kayıtları Başlamıştır

Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi bünyesinde düzenlenecek  “Open-End İplik Makineci Kursu kayıtları başlamıştır. Programa kayıt yapmak isteyen kursiyer adayları aşağıda yer alan kursiyer ön başvuru formunu doldurarak 11 Aralık 2022 tarihine kadar usem@usak.edu.tr mail adresine gönderebilirler. Kursla ilgili detaylar ve iletişim adresimiz aşağıda yer almaktadır. 

Kurs Ücreti: 600 TL

Kurs Süresi: 40 saat

Kursun Amacı

Open-End iplik makinesi işlemlerini uygulayabilen, iplik üretimi için gerekli olan araç, gereç ve donanımları tanıyıp kullanabilme bilgi ve becerilerine sahip kişileri yetiştirmeyi amaçlar.

Eğitimin İçeriği

-İplikçiliği sınıflandırmak ve kullanılan hammaddeleri ayırt etmek, -Numuneleri, terazi ve çıkrığı kullanarak numara metrik hesaplarını yapmak, -Açık uç (Open - End) iplik yapmak.

Kimler Katılabilir

-Okuma yazma bilmek veya İlkokul mezunu olmak, -Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

Kursiyer Başvuru Formu için tıklayınız.

Adres: Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi, 1 Eylül Kampüsü İzmir Yolu 8. Km. Öğrenci Yaşam Merkezi, Merkez / UŞAK

Tel: 0276 221 21 72

E-Posta: usem@usak.edu.tr

Web Adresi: usem.usak.edu.tr