KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) 3. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) 3. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı

Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) 3. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı'nı  12-14 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. 

Etkinliğin amacı Ar-Ge ve tasarım alanlarında proje fikirlerine sahip akademisyen, sanayici ve öğrencileri farklı alanlardan uzman ve yatırımcılarla bir araya getirmek ve projelerine teknolojik ve finansal katkıda bulunabilecek temsilcilerle buluşturarak ikili iş birliklerinin sağlanabileceği bir proje platformu sunmaktır.

3 gün sürecek olan programımız alanında uzman konuklarımızın konuşmaları ve etkinliğimize başvuran Deri, Tekstil, Malzeme ve Metalürji, Elektrik-Elektronik, Makine, Gıda Biyomedikal, Elektronik, Bilişim, Sağlık, Tarım ve farklı alanlardaki proje sunumlarını içermektedir. 

Akademideki çalışmaların, ticarileşmesi ve girişimcilik ekosisteminin canlandırılması adına önemli katkılar sağlayacağını ümit ettiğimiz Uşak Üniversitesi TTO 3. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı'nda sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Detaylı bilgi için:

https://projepazari.usak.edu.tr/