KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / 2021 - DUS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
28 Şubat 2022, Pazartesi
2021 - DUS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

2021 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2021-DUS) Yerleştirme Sonuçları Kapsamında Fakültemize Yerleşen Adayların Dikkatine

 

ÖSYM Başkanlığının 28.02.2022 tarihli duyurusuyla Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Sınavı (2021-DUS) Yerleştime Sonuçları açıklanmıştır. Fakültemize yerleşen öğrenci adaylarımız 11/03/2022 tarihi mesai bitimine kadar ekte belirtilen formları tamamlayarak Dekanlığımıza şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. 

DUS öğrenci adaylarımızın formlardaki açıklamaları dikkatli okuyarak ve düzenleyerek evraklarını hazırlamaları önem arz etmektedir.

Herhangi bir Kamu Kurumunda çalışmayan adaylar Açıktan atanacak olup Güvenlik Soruşturmasi ve Arşiv Araştirmasi Formunu bilgisayar ortamında eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.

Herhangi bir Kamu Kurumunda (Sağlık Bakanlığı veya Üniversite Hastanesinde) kadrolu bir pozisyonda görev yapan adaylar Naklen atanacak olup, adaylar muvafakat işlemleri tamamlanıp kurumumuzda göreve başlarken Personel Nakil Bildirimi / Maaş Nakil Bildirimlerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular Fakültemize posta veya şahsen yapılacaktır.

 

Atama için İstenen Belgeler için tıklayınız

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu için tıklayınız