KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / [ARBİS]“Studies on Scientific Developments in Geometry, Algebra, and Applied Mathematics” Webinarına Davetlisiniz
28 Ocak 2022, Cuma
[ARBİS]“Studies on Scientific Developments in Geometry, Algebra, and Applied Mathematics” Webinarına Davetlisiniz

 

Logo

Değerli Araştırmacımız,

The Turkish Journal of Mathematics tarafından 1–3 Şubat 2022 tarihleri arasında matematik webinarı düzenlenecektir. Webinara geometri, cebir ve uygulamalı matematik alanlarında çalışmalar yapan araştırmacıların katkıları beklenmektedir.

Webinarın amacı, dünyanın farklı yerlerinde özellikle geometri, cebir ve uygulamalı matematik alanlarında çalışmalar yapan bilim insanlarının çalışmalarını paylaşabileceği bir platform oluşturmak ve söz konusu alanlarda çalışan lisansüstü öğrencileri ve araştırmacılar için uygun kariyer fırsatları ile ilgili farkındalığı arttırmaktır. Matematiğin ilgili alanlarındaki en güncel konular ileri seviyede, etkileşimli olarak tartışılacaktır.

Webinar, matematiğe ilgi duyan herkese açıktır. Ayrıntılı bilgi ve katılım için: https://math2022.tubitak.gov.tr

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından basılan the Turkish Journal of Mathematics, Science Citation Index Expanded'da yer alan ve bilimsel kalitesi yüksek çalışmalar yayımlayan bir akademik dergidir. Dergimizle ilgili ayrıntılı bilgi için https://journals.tubitak.gov.tr/math/index.htm web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla

TÜBİTAK - ULAKBİM