KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Uşak Üniversite TTO 2. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı
12 October 2021, Tuesday
Uşak Üniversite TTO 2. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı

 

Değerli akademisyenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz, 

Uşak Üniversitesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği ile düzenlenecek olan, Uşak Üniversitesi TTO 2. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı'nı 13-15 Ekim 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. 

Etkinliğin amacı Ar-Ge ve tasarım alanlarında proje fikirlerine sahip akademisyen, sanayici ve öğrencileri farklı alanlardan uzman ve yatırımcılarla bir araya getirmek ve projelerine teknolojik ve finansal katkıda bulunabilecek temsilcilerle buluşturarak ikili iş birliklerinin sağlanabileceği bir proje platformu sunmaktır.

Üç gün sürecek olan programımız alanında uzman konuklarımızın konuşmaları ve etkinliğimize başvuran deri, tekstil, malzeme, biyomedikal, elektronik, yazılım ve farklı alanlardaki proje sunumlarını içermektedir. 

Akademideki çalışmaların, ticarileşmesi ve girişimcilik ekosisteminin canlandırılması adına önemli katkılar sağlayacağını ümit ettiğimiz Uşak Üniversitesi TTO 2. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı'nda sizleri aramızda görmekten onur duyarız. 

Etkinlik programına Ek’li dosyadan ulaşabilirsiniz. Etkinliğimize aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

Topic: Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi 2. Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı

Time: Oct 13, 2021 09:00 AM Istanbul

Join Zoom Meeting

https://us06web.zoom.us/j/89046336638

Meeting ID: 890 4633 6638

UTTO TT0 2. Arge ve Tasarım Proje Pazarı Programı 13-15 Ekim 2021