KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Deneme Erişimine Açılmıştır
26 Mart 2018, Pazartesi
Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Deneme Erişimine Açılmıştır

Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?

 

Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.

 

İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır.

Deneme erişim adresi: http://search.ebscohost.com/ login.aspx?authtype=uid&user= rosettaplus&password= rosettaplus&site=rosetstone& groupid=main

Erişim Tarihleri: 15 Mayıs 2018

 

  • Rosetta Stone’a giriş işlemleri sırasında kurumsal e-posta adresinizi kullanırsanız memnun oluruz. 
  • Rosetta Stone’u mobil cihazlara nasıl indirebileceğinizi gösteren sunum dosyası için: https://goo.gl/UgmvwD