KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / [ARBİS]Bilim ve Teknik Dergisinin Ağustos Sayısında Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Var!
4 Ağustos 2021, Çarşamba
[ARBİS]Bilim ve Teknik Dergisinin Ağustos Sayısında Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Var!

 

Değerli Araştırmacımız,

TÜBİTAK Bilim ve Teknik dergisi Ağustos 2021 sayısında artırılmış gerçeklik (AG) ile içeriği zenginleştirilmiş “Güneş Sistemi” posteri eki verilmiştir. Güneş ve gezegenlerin üç boyutlu modellerini ve çok daha fazlasını görebilmek için öncelikle akıllı telefonunuza veya tabletinize Bilim ve Teknik uygulamasını Google Play ya da App Store uygulama mağazalarından indirmeniz gerekiyor. Sonrasında posterimizdeki artırılmış gerçeklik uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. İlerleyen aylarda "Güneş Sistemi" posterinin AG içeriği farklı konularda zenginleştirilmeye devam edecektir.

Bilim ve Teknik dergisinin Ağustos 2021 sayısını dergi, gazete ve kitap satışlarının yapıldığı tüm bayilerden temin edebilirsiniz.

Yıllık abonelik fırsatıyla dergilerimiz her ay daha düşük fiyata ve ücretsiz kargoyla sizlere ulaşacaktır. Abonelik kampanyamızdan faydalanmak için www.tubitakdergileri.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilim ve Teknik dergisinin resmî web sayfasında (https://bilimteknik.tubitak.gov.tr/) tüm posterlerimizin pdf dosyaları da mevcuttur. İstediğiniz posterin pdf dosyasını (posterin baskı kalitesinin iyi olması için önizleme dosyasını değil, yüksek çözünürlüklü pdf dosyasını indirmelisiniz) ücretsiz bir şekilde indirip kendi imkânlarınızla istediğiniz boyutta baskısını alabilirsiniz.

Posterlerimizin adresi:

https://bilimteknik.tubitak.gov.tr/coklu-ortam/tum-posterler

Bilim ve Teknik dergisi resmi sosyal medya hesapları:

Twitter

Instagram

Facebook

Youtube

Saygılarımızla

TÜBİTAK - Bilim ve Toplum Başkanlığı