KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Vize (Ara) Sınavları Hakkında Duyuru
3 December 2020, Thursday
Vize (Ara) Sınavları Hakkında Duyuru

Değerli öğrencilerimiz,

Uşak Üniversitesi, 2020 - 2021 Güz Yarıyılında gerçekleştirilecek olan tüm vize (ara) sınavları Google Classroom classroom.google.com sistemi üzerinden yapılacaktır. Ortak Zorunlu Ders alan öğrencilerimizin sınavları da bu sistem üzerinden uygulanacaktır. Öğrencilerimiz, Classroom sistemine kayıt işlemlerini kendileri gerçekleştirecek olup, bu işlemleri Uşak Üniversitesi Ders Kayıt Sistemi udks.usak.edu.tr sitesinde üzerinden yapacaklardır. 
udks.usak.edu.tr sitesinde şu an güncelleme ve kayıt hazırlık çalışması yapılmakta olup, 04/12/2020 tarihine kadar sistem hazırlık sürecinin tamamlanarak öğrencilerimizin sınavlarına kendi kendilerine kaydolmaları sağlanacaktır. Kayıt sistemi hazır olduğu zaman tekrar sizlere duyuru yapılacaktır. 
Classroom sistemindeki deslerine kayıt süreciyle ilgili yönerge ve videolar https://uzem.usak.edu.tr/menu/6478 adresinde yer alacaktır.
Classroom online sınav sisteminin kullanım yönerge ve videoları https://ue.usak.edu.tr/menu/6526#sinav_uygulamasi adresinde yer almaktadır. Tüm öğrencilerimizin sınav anında teknik sıkıntı ve mağduriyet yaşamamaları için Classroom sınav sistemi kullanım yönergelerini incelemeleri rica olunur.

Tüm öğrencilerimize duyurulur.