KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Ortak Zorunlu Dersler Quiz Sınavı Duyurusu
19 Kasım 2020, Perşembe
Ortak Zorunlu Dersler Quiz Sınavı Duyurusu

Değerli öğrenciler,

Bilindiği üzere "Ortak Zorunlu Derslere" ait sınavlar çevrimiçi (online) olarak yapılacaktır. Vize ve final sınavlarınız öncesi, sınav sistemini deneyimlemeniz, tecrübe etmeniz ve teknik altyapı durumunuzu gözden geçirmeniz amacıyla  20 Kasım 2020 Cuma günü saat 15:30 - 16:30 saatleri arasında sinav.usak.edu.tr sitesi üzerinde online quiz sınavı (kısa sınav) gerçekleştirilecektir.

Yabancı Dil, Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Temel Bilgi Teknolojilerine ait quiz sınavlarına sinav.usak.edu.tr adresi üzerinde yer alan Quiz Sınavı Dersi altından erişilebilecektir.

Her bir dersin quiz sınavı için size verilen süre 15 dakikadır. Her bir sınava yalnızca bir (1) defa giriş hakkınız olacaktır. Sınav sistemi 20/11/2020 saat 16:30 itibariyle otomatik olarak kapanacaktır. Bundan dolayı tüm sınavlarınızı saat 16:30'dan önce tamamlayarak göndermeniz gerekmektedir. Sınav sistemiyle ilgili kullanım yönergesine ve sınav kurallarına https://uzem.usak.edu.tr/menu/6478#online_sinava_giris adresinden ulaşabilirsiniz.

Quiz sınavında başarılar dileriz.