KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Cep Kütüphanem Uygulaması
11 Ocak 2018, Perşembe
Cep Kütüphanem Uygulaması

CEP KÜTÜPHANEM Uygulaması

Değerli kullanıcılarımız,

Uşak Üniversitesi, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, kütüphane otomasyon sistemi Yordam BT işbirliği ile kütüphaneyle ilgili işlemlerin mobil cihazlardan yapılmasını sağlayan, ‘‘Cep Kütüphanem’’ uygulamasını başlattı. 

"Cep Kütüphanem" uygulaması ile kütüphanemizdeki eserleri tarayabilir, üzerinizdeki kitapları görebilir, ödünç aldığınız kitapların süresini uzatabilir, "okuma listeme ekle" işlemlerinizi yapabilir, Kütüphanemizce yapılan hatırlatma bildirimlerini rahatlıkla görebilirsiniz. 
"Cep Kütüphanem" uygulamasını AppStore ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 
Uygulamayı kullanmaya başlarken bir kez üye kodunuz (öğrenci numaranız) ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacak. Kütüphanedeki yeniliklerden ve uyarılardan haberdar olacaksınız.

Programı kurarken:

► "Cep Kütüphanem" uygulamasını AppStore veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indiriniz.

► Kütüphaneler listesinden “Uşak Üniversitesi Merkez Kütüphanesini” seçerek oturum aç alanına üye kodunuz (öğrenci numaranız) ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Şifre tarafınızca değiştirilmediyse varsayılan olarak öğrenci numaranız olarak belirlenmiştir. Şifrenizi daha sonra uygulama üzerinden değiştirebilirsiniz.