KURUMİÇİ DUYURULAR
Ana Sayfa / Duyurular / Mühendislik ve Sağlık Bilimlerinde Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Yazma ve Yürütme Eğitimi
21 Ocak 2019, Pazartesi
Mühendislik ve Sağlık Bilimlerinde Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Yazma ve Yürütme Eğitimi

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

2237-TÜBİTAK PROJE EĞİTİMİ PROGRAMI

Mühendislik ve Sağlık Bilimlerinde Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Yazma ve Yürütme Eğitimi

 

Üniversitemizde, Yeşil Ekonomi Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) işbirliği ile 13-15 Mart 2019 tarihleri arasında TÜBİTAK 2237 Proje Eğitimi Programı Kapsamında, TÜBİTAK projesi yazma ve yürütme alanlarında uzman 5 proje eğitmeni ile teorik ve uygulamalı çalışmaları kapsayan “Mühendislik ve Sağlık Bilimlerinde Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projeleri Yazma ve Yürütme Eğitimi düzenlenecektir. Katılımcı sayısı kısıtlı olup, kabul edilebilecek katılımcı sayısı 30 dur. 

Katılımcı kriterleri;

  1. Herhangi bir kurumda çalışan araştırmacı, tıpta uzmanlık eğitimini tamamlamış veya yeterliliğini almış ve tez önerisi kabul edilmiş doktora öğrencisi olmak, ya da doktorasını tamamlamış olmak,
  2. Eğitim etkinliğine bir proje önerisi ile katılıyor olmak,
  3. TÜBİTAK araştırma projelerinden herhangi birini yürütmüyor/yürütmemiş olması, (Tercihen, sunduğu TÜBİTAK Araştırma Projesi önerisi olumsuz sonuçlanmış olması.)
  4. Daha önce bu program kapsamında desteklenen bir eğitim etkinliğine katılmamış olmak,
  5. ARBİS veri tabanına kayıtlı olmaktır.

 

Daha önce TÜBİTAK Projesi göndermiş ve ret almış olması ya da etkinlik sonrası proje başvurusu haline getirilebilecek bir proje çalışma taslağının olması, katılımcı seçiminde tercih sebebi olacaktır.

 

Katılımcı olmak isteyen araştırmacıların ekteki formu doldurup etkinlik koordinatörü canan.kandilli@usak.edu.tr (Doç.Dr.Canan Kandilli) e-posta adresine en geç 6 Şubat 2019 tarihine kadar göndermesi gerekmektedir. 

 

Form için tıklayınız.