HABERLER
Ana Sayfa / Haberler / Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Sayın Prof. Dr. Erol Özvar Üniversitemizi Ziyaret Etti
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Sayın Prof. Dr. Erol Özvar Üniversitemizi Ziyaret Etti

YÖK Başkanımız Sayın Erol Özvar Rektörümüz Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Murat Mustafa Öntuğ ile Prof. Dr. Kenan Taş, Senato Üyelerimiz, Öğrenci Konseyi ve Öğrenci Senatosu başkanı tarafından rektörlük önünde karşılandı.

YÖK Başkanımız Sayın Erol Özvar, Rektörümüz Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı makamında ziyaret ederek şeref defterini imzaladı.

YÖK Başkanımız Sayın Özvar, Üniversitemiz Senato Toplantısı’na katılarak senato üyelerimizle istişarelerde bulunarak katılımcıların görüş ve önerilerini dinledi.

YÖK Başkanımız Sayın Erol Özvar, Teknoloji Transfer Ofisi USTECH Nitelikli İstihdam Merkezimizi, Deri, Tekstil ve Seramik Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezimizi (DTS), kampüsümüz, Binicilik ve Cirit Topluluğu Talimhanesi ve Üniversitemiz Stadyumunda incelemelerde bulundu.

YÖK Başkanımız Sayın Özvar, Uşak Üniversitesi DTS Tasarım Merkezinin tasarımlarına da yer veren Uşak Ceza İnfaz Kurumundaki deri üretim merkezi satış mağazasını gezdi. Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Uşak OSB Teknopark'a giderek buradaki çalışmalar hakkında bilgi alan Sayın Özvar, ardından Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

YÖK Başkanımız Sayın Özvar, Üniversitemiz ziyaretini öğrencilerimizle iftarda bir araya gelerek tamamladı. Türk Tasavvuf Musikisi eşliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde öğrencilerle bir araya gelen Özvar, öğrencilerin görüş ve önerilerini dinledi. İftarda çok sayıda uluslararası öğrenci de yer aldı.