Kurumiçi Duyurular
Alımlar / İhaleler
Kurumdışı Duyurular
8. Uluslararası Uşak Kısa Film Festivali’nin Başvuruları Sürüyor
30 July 2021, Friday
Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu’nca bu yıl 4-12 Aralık tarihlerinde 8. kez düzenlenecek olan Uluslararası Uşak Kısa Film Festivali’nin başvuruları sürüyor. Şu ana dek 114 ülkeden 3333 filmin başvurduğu festivalin son başvuru tarihi ise 5 Eylül 2021.
Uşak Üniversitesi Sağlık Hizmetlerinde İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor
30 July 2021, Friday
Türkiye’deki ilk en kapsamlı SGK ödemeli “Kraniyofasiyal Anomaliler ve Dudak ve Damak Yarığı Tanı ve Tedavi Merkezi” Uşak Üniversitesinde kuruldu.
Uşak Üniversitesi ile Kosova Haxhi Zeka Üniversitesi Arasında Yeni Bir Köprü Kuruluyor
30 July 2021, Friday
Uygulamalı Bilimler Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölümü ve Kosova Haxhi Zeka Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencileri, “International Steps in Finance (Finansta Uluslararası Adımlar)” adlı çevrimiçi etkinlikte bir araya geldi.
2021 KPSS Uşak İl Sınav Koordinasyon Kurul Toplantısı Gerçekleşti
29 July 2021, Thursday
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 1 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak Kamu Personel Seçme (KPSS) Lisans ve 15 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak olan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) sınavları öncesi, Uşak Üniversitesi ÖSYM İl Sınav Merkezi Koordinatörlüğü tarafından 29 Temmuz tarihinde sınav güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.
Çevrimiçi Bayramlaşma Heyecanı Yaşandı
21 July 2021, Wednesday
Uşak Üniversitesi Kurban Bayramı coşkusunu dijital ortamda yaşadı. Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş’ın katılımıyla yapılan çevrimiçi bayramlaşmaya, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliği Gerçekleşti
14 July 2021, Wednesday
Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimi karşısında aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin gösterdiği onurlu mücadelenin ve demokrasi zaferinin beşinci yıldönümünde, Uşak Üniversitesinde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programı gerçekleştirildi.
Rektör Savaş, Uşak Kalkınma Vakfı Genel Kurulu Toplantısına Katıldı
13 July 2021, Tuesday
Uşak İli Kalkınma Vakfının 2021 Genel Kurulu Toplantısı Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ın başkanlığında, Özmerkez İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
TÜBİTAK 1512 BiGGSİNERJİ Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti
12 July 2021, Monday
Girişimci adaylarını bilgilendirmek amacıyla, Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (UTTO) ve Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A.Ş. ortaklığında “TÜBİTAK 1512 BiGGSİNERJİ-Uşak Üniversitesi Tanıtım Toplantısı” konulu çevrimiçi etkinlik gerçekleştirildi.
Uşak Üniversitesinden Nuri Şeker’e Büyük Vefa
11 July 2021, Sunday
Ziraat Fakültesi tarafından “Ziraat Fakültesi ile İlkler Şehri Uşak Söyleşileri 1” adlı çevrimiçi söyleşi gerçekleştirildi. İlk bölümü yayınlanan söyleşinin konusu, “Nuri Şeker’in girişimiyle, Türkiye’nin ilk şeker fabrikasının Uşak’ta kurulması” olarak belirlendi.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
29511
Program
191
Akademisyen
805
İdari Personel
337
Sürekli İşçi
248