Üniversitemiz MÜSİAD 99. Genel Kurulu’na Ev Sahipliği Yaptı
21 Temmuz 2018, Cumartesi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 99. Genel Kurulu üniversitemiz Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Kamu, Sanayi, Üniversite İşbirliği (KÜSİ) Toplantısı
19 Temmuz 2018, Perşembe
Ar-Ge ve inovasyon kapasitesinin arttırılması ve üniversitede üretilen bilginin sanayiye aktarılması amacıyla yapılan "Kamu, Sanayi, Üniversite İşbirliği (KÜSİ)" toplantısı, Uşak Valiliği tarafından Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
KPSS Uşak İl Sınav Koordinasyon Kurul Toplantısı Gerçekleşti
19 Temmuz 2018, Perşembe
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 22 Temmuz Pazar günü yapılacak Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans sınavı öncesi, 18 Temmuz tarihinde Uşak Üniversitesi ÖSYM İl Sınav Merkezi Koordinatörlüğü tarafından sınav güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.
“Bir Alman Gözüyle Almanya’da Müslümanlar”
19 Temmuz 2018, Perşembe
Uşak Üniversitesi İslam Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü tarafından, 18 Temmuz tarihinde “Bir Alman Gözüyle Almanya’da Müslümanlar” adlı panel gerçekleştirildi.
Prof. Dr. Ekrem Savaş, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ı Ziyaret Etti
18 Temmuz 2018, Çarşamba
Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ı makamında ziyaret etti.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Şehit ve Gazilerimizi Anma Programı Gerçekleştirildi
16 Temmuz 2018, Pazartesi
Uşak Üniversitesi tarafından, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Şehit ve Gazilerimizi Anma Programı gerçekleştirildi.
Etkinlik Takvimi
Öğrenci
33128
Program
195
Akademisyen
701
İdari Personel
330